ЗДОРОВ’Я ДІТЕЙ — головна наша турбота

ЗДОРОВЬЕ ДЕТЕЙ — главная наша забота и Тяньши фото

Що може бути важливішим для батьків, ніж здоров’я дитини? Правильна відповідь — нічого. І якщо ви хочете, аби ваша малеча росла здоровою, сильною, розумною та тішила вас радісною посмішкою — подбайте про це з перших днів дитинства.

Сумлінні мами починають дбати про здоров’я своєї майбутньої дитини ще під час вагітності. Адже більшість проблем зі здоров’ям малюка формуються саме в цей неповторний період. Може, деяким вагітним і набридають постійні огляди, численні аналізи і візити до фахівців різного профілю, але такий контроль дозволяє відстежити зміни у стані мами та плоду, провести профілактику і вчасно призначити лікування. А ще ж потрібно правильно харчуватися, посиливши свій раціон вітамінно-мінеральними комплексами. Наша їжа і так не завжди покриває потреби організму в корисних нутрієнтах, що ж казати про період, коли ця потреба зростає в рази. Я раджу оздоровчі товари компанії «Тієнс». Вони допомагають покращити не лише здоров’я матері, але й створити оптимальні умови для збереження здоров’я майбутньої дитини. Хіба не цього хочуть усі батьки?

Витаминно-минеральные комплексы

У своїй практиці я раджу майбутнім мамам приймати кальцієві продукти на 7-9 та 30-32 тижнях вагітності, коли формується кісткова тканина дитини. Останнім часом значно збільшилася так звана група ризику для новонароджених: недоношені малюки, діти з асфіксією під час пологів, з вродженими вадами розвитку, з морфофункціональною незрілістю. Таким дітям ще з народження я призначаю Порошок з високим вмістом кальцію «Тієнс» (покращена формула) у мінімальних дозах — порошок кальцію на сосок матері чи на соску, якщо дитина на штучному вигодовуванні.

Супер кальцій Тієнс

Чому саме Порошок з високим вмістом кальцію «Тієнс» (покращена формула)? Основа дієтичної добавки — мікрокристалічний гідроксиапатит кальцію. Він засвоюється краще і не подразнює шлунковий тракт. Також в його складі є фосфор, який сприяє засвоєнню кальцію в організмі.

Коли мене запитують: «Які вітаміни ви можете порадити моїй дитині?», я однозначно відповідаю — Капсули спіруліна «Тієнс». Спіруруліна — це суперфуд XXI століття. Містить велику кількість білка, що легко засвоюється, різноманітні вітаміни, мікроелементи та амінокислоти. Спіруліна підвищує рівень гемоглобіну у крові, а це профілактика анемії, що часто трапляється у перший рік життя дитини.

Спіруліна Тієнс

Я рекомендую жінкам приймати спіруліну впродовж усієї вагітності. Ця мікроводорость містить з десяток поживних речовин, які необхідні майбутнім мамам. Наприклад, вітамін А — важливий інгредієнт для росту плода, розвитку скелета і нервової системи майбутньої дитини. Вітамін С потрібен для розвитку плаценти та захисту імунітету матері. Йод — для нормалізації обміну речовин.

Дуже часто у дітей трапляється дисбіоз кишківника. Це і незбалансоване харчування, і необґрунтоване медикаментозне самолікування. Не забувайте, 70 % імунокомпетентних клітин знаходяться в кишківнику. «Тієнс» пропонує ефективний антиспастичний засіб — «Дайджест Натурал». Він регулює обмін речовин, поліпшує травлення, очищує ворсинчастий апарат кишківника, створює умови для розмноження корисних бактерій.

Дайджест Натурал

Приклад на підтвердження. Дівчинка 5,5 років страждала на дисбіоз кишківника з одного року. Періодично проходила курси про- та пребіотиків, весь час була на дієті. За моєю порадою пила чай «Тієнс» по пів склянки двічі на день і приймала «Дайджест Натурал» (1 таблетка двічі на добу протягом півтора місяці). Потім ще місяць дитина приймала спіруліну по 2 капсули на день. Стан дівчинки покращився — болі в животі і метеоризми минули. Дитина перейшла на звичайну дієту за віком.

Протягом 2020-2022 рр. до переліку захворювань, на які може страждати малеча, потрапив ще й COVID-19. У маленьких пацієнтів
хвороба переважно протікала легко. Постковідний синдром протікав по-різному. На моїй практиці п’ятеро дітей від 1,5 до 6 років, які перехворіли на COVID-19, приймали спіруліну до 3 капсул на день залежно від віку. Це допомогло нам усунути прояви анемії та астенічного синдрому у малюків.

Ось ще кілька прикладів з моєї практики. Дитина, якій на момент початку терапії було 3,5 роки, часто хворіла на ларинготрахеїт. Серед симптомів: температура, сухий кашель, хрипкий голос та інспіраторна задишка. Дитина проходила стаціонарне лікування тричі на рік. Я порадила за перших ознак хвороби давати дитині пів пакетика Порошку з високим вмістом кальцію, теплий чай «Тієнс» (до 300 мл), Капсули з міцелієм кордіцепса (на добу по 1 капсулі). І вже на третій день симптоми частково минули. Обійшлося без застосування інгаляцій з кортикостероїдами та стаціонарного лікування. Дитина також пройшла 2 курси Капсул спіруліни «Тієнс» (по 2 на добу) навесні й восени. Цього року напади задухи не спостерігалися.

П’ятирічний хлопчик з вродженою патологією сечостатевої системи мав пройти оперативне лікування. Однак через інфекції сечової системи операція відкладалася. Після медикаментозної терапії клініко-лабораторна ремісія не була досягнута. До лікування я додала Капсули з міцелієм кордіцепса (по 1 двічі на добу протягом 14 днів), Порошок з високим вмістом кальцію (1 пакетик на добу протягом 10 днів) та Капсули з цинком (по 2 на добу). Зрештою дитина була успішно прооперована.

Як сказав швейцарський психіатр Карл Густав Юнг: «Діти вчаться на прикладі дорослого, а не на його словах». Споживання продукції «Тієнс» має стати праивлом для всієї родини. Хіба може бути щось важливіше, ніж щастя та здоров’я наших дітей і онуків?

Автор: ЛАРИСА ШКАРУПА, 8*; лікар-педіатр

Поділитися:

(Пока никто не оценилПоки ніхто не оцінив)