Стати дистриб’ютором Тяньши

Відеоогляд “Секрети бізнесу Тяньши”

Види співробітництва з компанією Тяньши

Компанія Тяньши пропонує наступні види співпраці:

 • Дистриб’ютор Тяньши або клієнт;
 • Дистриб’ютор Тяньши – фізична особа (ДФО);
 • Незалежний підприємець Тяньши (НПТ)

Переваги дистриб’юторів компанії Тяньши

 • Дистриб’ютор – клієнт компанії має право купувати її продукцію за дистриб’юторською ціною і отримувати знижку, відповідно до маркетинг-плану, від 15% до 38%,
 • ДФО може з нашою допомогою організувати свій бізнес в рамках компанії, отримувати знижку, відповідно до маркетинг-плану, від 15% до 38%, отримувати грошову винагороду від зростання товарообігу структури на банківську карту. При цьому не треба реєструватися в податковій інспекції як суб’єкт підприємницької діяльності і здавати їй звіт. Компанія утримує з його винагороди прибутковий податок, а внески в пенсійний фонд оплачує зі свого бюджету. Компанія щомісяця видає на руки Дистрибьютору – Фізособі Акт виконаних робіт, спрямованих на збільшення обсягів продажів, який в подальшому дає право на нарахування або перегляд пенсії.
 • Незалежний підприємець Тяньши (НПТ) має право купувати продукцію за дистриб’юторською ціною і отримувати знижку, відповідно до маркетинг-плану, від 15% до 38%, отримувати грошове винагороди від зростання товарообігу структури на розрахунковий рахунок в банку, який компанія відкриває сама. Надалі додатково до цього виду винагороди ви можете отримувати пасивний дохід у вигляді 5% від товарообігу тієї країни, де розвивається ваш бізнес.
  Підприємці самостійно реєструються в податкових органах як суб’єкт підприємницької діяльності і щокварталу звітують перед ними.
 • Для того щоб мати знижки на придбання продукції або розвивати бізнес, вам необхідно оформити Дистриб’юторську угоду, вартістю 180 грн. (В договір входить пакет документів для роботи).
  Якщо дистриб’ютор робить закупівлю на 2000 грн., Договір оформляється безкоштовно, за рахунок Агентського офісу ..
  Ми зареєструємо договір в Представництві і направимо вам копію.
 • Дані для заяви (Дистриб’юторського договору) ви оформляєте за вказаною нижче формою і направляєте нам з копією першого листа паспорта. На підставі цієї копії компанія відкриває вам рахунок в Приватбанку на отримання грошових виплат. Дані про спонсора ви не заповнюєте, вони оформляються в Агентському офісі.
 • При покупці на суму 1500 грн. і вище, клієнт отримує знижку 10%.
 • Якщо ви хочете розвивати бізнес, тобто стати дистриб’ютором «Тяньши», вам також треба оформити заяву за вказаною формою. Це дасть вам можливість мати знижку на придбання товару від 15 до 38% і отримувати винагороду від розвитку бізнесу.

Розвиток бізнесу. Допомога в роботі та навчання

 • Отримавши на руки зареєстровану в компанії заяву, ви зв’язуєтеся зі своїм керівником бізнесу (його телефон буде вказано в вашій заяві) і домовляєтеся про подальшу співпрацю.
 • Якщо ви проживаєте поза Києва, керівник бізнесу приїжджає в ваш регіон і допомагає в побудові бізнесу.
 • Паралельно з цим ви проходите безкоштовне навчання в Центральному представництві, через інтернет (вебінари, школи), або в Системі Успіх компанії «Тяньши».

Форма заяви для оформлення Дистриб’юторського договору

ШАГ 1 >ШАГ 2 >ШАГ 3 >ШАГ 4 >ШАГ 5
Заповнюємо форму заяви українськоюВідправляємо нам на обробкуЗгідно з даними із заяви оформляється Дистриб’юторська угодаЗаповнений Договір підписується і вручається ВамВи – клієнт або дистриб’ютор корпорації Тяньши

Бланк заяви:

* заповнюємо українською

[contact-form-7 404 "Не знайдено"]

Поділитися:

(12 голосов, оценка:голосів, оцінка: 3,92 изз 5)