Моя історія успіху

Развитие своего бизнеса в Тяньши фото

Моя історія почалася в 1999 році, коли я, як і багато інших в ті роки, залишилася без роботи. І треба було вирішувати: тягнути чи далі жалюгідне існування, або в корені змінити своє життя і стати незалежним від обставин людиною. У ті роки в нашій країні почала розвиватися мережева індустрія, яка змінила життя багатьом людям, показавши їм, що працювати на себе вигідніше, ніж на когось.

У цей кризовий час на ринок України прийшла китайська компанія Тяньши. Послухавши неодноразово концепцію розвитку компанії і маркетинг-план, я повірила в те, що перспективи роботи в ній величезні. А головне, вона запропонувала систему навчання правильним крокам у розвитку бізнесу.

Це допомогло мені досить швидко побудувати кар’єру. Вже через рік роботи компанія нагородила мене елітним автомобілем, далі – яхтою і приватним літаком.

Моя история успеха в Тяньши фото Моя история успеха в Тяньши фото 2

І я не одна домоглася такого успіху. Величезна кількість людей за 2-3 роки отримують сьогодні подібні подарунки і досягають вершини кар’єрної драбини, перебуваючи на якій отримують, крім винагород, залишковий дохід у вигляді 5% від товарообігу тієї країни, в якій працюють.

Найважливіше полягає в тому, що компанія офіційно працює в Україні. З винагород дистриб’юторів вираховується прибутковий податок, а відрахування в пенсійний фонд, що дають право на нарахування пенсії або її перегляд, компанія виробляє зі своїх коштів.

У компанії багато інших переваг, які залучають до нас людей. Одним з важливих переваг є те, що бізнес, який ви побудуєте в компанії Тяньши, ви можете передати у спадок. Багатство такого спадщини полягає в тому, що ви передаєте своїм дітям і внукам не тільки матеріальну цінність, ви передаєте їм впевненість в завтрашньому дні, новий стиль життя і благородну місію компанії «Нести здоров’я Людству».

Гордістю компанії, безсумнівно, є її продукція, затребувана в 190 країнах світу. І я на собі отримала серйозний результат від її застосування. В результаті травми хребта я потрапила в лікарню, де пролежала нерухомої два місяці. Вердикт лікарів був наступним: «Ваше стан полегшить операція на хребті. Але в 90% з 100 ви залишитеся інвалідом ». Чути це було жахливо, і я звернулася до лікарів, які вже мали серйозні результати від застосування продукції Тяньши. Вони склали мені жорстку програму прийому препаратів. Результат з’явився на другий місяць їх прийому, а на повне відновлення здоров’я пішло близько року.

Я зрозуміла важливу річ: препарати Тяньши безцінні. Компанія дає нам унікальний шанс – оздоровитися, зберегти і зміцнити своє здоров’я. Використовуючи препарати Тяньши, ми не тільки зціляємося від різних захворювань, але з їх допомогою профілактіруя десятки недуг, про які, можливо, не знаємо.

Філософія здоров’я і оздоровчої продукції ТМ Тяньши

Обзор

Поділитися:

(16 голосов, оценка:голосів, оцінка: 2,88 изз 5)