Корпорація Тяньши

Президент корпорации Тяньши Li Czinjuan фото

Корпорація Тяньши – це велика багатогалузева транснаціональна компанія. Вона була заснована в Китаї паном Лі Цзиньюанем.

У виробництві продукції корпорація Тяньши використовує сучасні біотехнології і стародавні знання традиційної китайської медицини. Компанія випускає понад 200 найменувань продукції. Серед них біологічно активні препарати (БАДи), засоби по догляду за шкірою, засоби по догляду за будинком, а також косметика і оздоровчі прилади. Крім того, під своєю торговою маркою вона випускає кілька десятків видів ексклюзивної продукції.

Продуктом, з яким компанія вийшла на міжнародний ринок, і який приніс їй світову популярність – став кальцій високою степені засвоювання. На сьогоднішній день в асортименті Тяньши багато продуктів на основі кальцію, які впливають на різні функції організму: від зміцнення кісткової маси, зниження рівня цукру, підтримки здоров’я дітей до поліпшення мозкової діяльності.

Вся продукція має сертифікати якості ISO9002, GMP, FDA, Kosher, Halal і ін. Заводи по виробництву розташовані в Китаї, Іспанії, Німеччині, Малайзії та ін.

Лідери корпорації Тіенс в Україні

Представництва компанії розташовані в 110 країнах світу (відео)

Крім цього, компанія займається страховою діяльністю, оздоровчим, готельним і туристичним бізнесом, а також культурній та освітній діяльністю.

Міжнародний оздоровчий комплекс Індустріальний Парк Тяньши (МОІПТ)

Грандіозним проектом корпорації Тяньши є створення Індустріального парку здоров’я, який разом з іншими структурними підрозділами займає площу 4,2 кв. км.

Международный оздоровительный индустриальный парк Тяньшиphoto-2

Цей парк об’єднує в собі:

  • Міжнародний університет Тяньши, який готує кваліфіковані кадри на 20 факультетах за 120 різними спеціальностями.
  • Центр контролю якості. Робота центру гарантує високу якість і розробку нових продуктів.
  • Міжнародний центр управління здоров’ям «Тайцзи Шен», де можна здійснити діагностику всього організму і сучасне лікування різних захворювань.

Торгові марки корпорації Тяньши

Trade-mark-tiens-photo-1

На цьому малюнку відображені три етапи підтримки здоров’я. Але найкращий шлях зберігання здоров’я – це профілактика.
Таким чином, профілактика і регулярність прийому оздоровчих продуктів грає ключову роль в збереженні здоров’я, якісному продовженню життя.

Традиційна китайська медицина базується на основному принципі – краще попередити появу недуги, ніж її лікувати. Цей механізм відображений в східній концепції збереження здоров’я.

Східна концепція збереження здоров’я

Vostochnaya-Koncepcia-Tiens-photo-1

Для того, щоб зберігати своє здоров’я на належному рівні, необхідно регулярно виконувати три важливих етапи:

  • Очищати організм від токсинів, відходів та інших шкідливих речовин.
  • Заповнювати щоденний недолік харчування, що дозволяє відновити баланс біохімічних процесів в організмі.
  • Регуляція балансу в організмі.

Ці принципи збереження здоров’я допоможуть позбутися від шкідливих речовин, врівноважити функції організму, відновити збалансоване харчування, що, в свою чергу, зміцнить організм і, як наслідок, продовжить життя.
Цей механізм відображений в східній концепції збереження здоров’я.

Поділитися:

(3 голосов, оценка:голосів, оцінка: 3,00 изз 5)