Багатофункціональний масажер TQ-Z06 Тяньші (Ішоукан)

6,240.00 грн.

Многофункциональный массажер TQ-Z06 Тяньши фото
Категорії: .

Багатофункціональний масажер TQ-Z06 – це акупунктурний електромасажер, заснований на інтелектуальній мікро-схемі SСМ (5uррlу Сhаin Маnаgеment). Прилад був розроблений провідними фахівцями корпорації Тяньші та є терапевтичним апаратом для зниження тиску.

 

Апарат стимулює замкнутий біоланцюг організму, але при цьому не створює магнітного поля. За допомогою інтелектуальної монодискової системи управління, Ішоукан  Тяньші  одночасно регулює артеріальний тиск і проводить лазерну оздоровчу процедуру.

 

Ішоукан

Прилад стабілізує артеріальний тиск, покращує стан стінок артеріального м’яза і підвищує зовнішню опірність еритроцитів. Лазерні промені нормалізують кровообіг у ділянці серця, голови та кори головного мозку. Функція вібромасажу знімає втому, розслаблює та створює почуття комфорту.


Поділитися:

Код товару: DQ02H0119.

Опис

Багатофункціональний масажер TQ-Z06 (Ішоукан) – це лазерний масажер-гребінець, фізіотерапевтичний прилад нового покоління, що має функцію регуляції біоелектрики в організмі.

 

Завдяки своїй унікальності та ефективності, а також за науково-технічний винахід та дизайн, прилад отримав вісім міжнародних золотих медалей.

 

Дослідження довели, що в процесі життєдіяльності, витрачаючи енергію, разом із нею людина постійно втрачає заряджені іони та електрони, що призводить до дисбалансу позитивних та негативних зарядів. Внаслідок цього виникають спазми та звуження судин, які перешкоджають нормальному кровообігу та є основною причиною виникнення гіпертонії.

Особливість багатофункціонального масажера у тому, що він перетворює енергетичний потік і насичує зарядженими іонами ослаблені клітини артерій.

 

В результаті дії приладу стабілізується артеріальний тиск, покращується стан стінок артеріального м’яза і підвищується зовнішня опірність еритроцитів. Лазерні промені нормалізують кровообіг у ділянці серця, голови та кори головного мозку.

 

Перевагою Ішоукана є те, що крім лазерного променя, він має кілька функцій вібрації (безперервна та переривчаста), що дає більший ефект при використанні його для масажу різних ділянок тіла: голови, рук, спини, ніг. Він знімає спазми та усуває біль.

 

Апарат можна використовувати і для масажу обличчя перед косметичними процедурами, для стимулювання кровообігу та поліпшення дії препаратів, а також з метою схуднення, впливаючи на проблемні ділянки тіла.

Апарат Ішоукан дуже компактний, оскільки має невелику вагу та габарити, що дозволяє брати його в дорогу. Він працює від батарей АА і не вимагає підключення до мережі, тому може використовуватись у будь-якому зручному місці.

 

Показання:

 • для регуляції та стабілізації артеріального тиску (при гіпертонії, гіпотонії);
 • при набряках та варикозному розширенні вен;
 • при головних болях та запаморочення;
 • при стресах та нервовій напрузі;
 • при активній розумовій роботі та фізичних навантаженнях;
 • для зняття спазмів та усунення болю;
 • для підготовки шкіри до косметичної процедури;
 • для масажу різних зон тіла

 

Протипоказання:

Масажер не можна використовувати людям з кардіостимуляторами та іншими металевими пристроями, вагітним жінкам, людям з нирковою недостатністю, а також користувачам з підвищеною чутливістю до дії приладу.

 

Інструкція по використанню:

Натиснути великим пальцем кнопку вмикача, розташовану на бічній частині приладу в області відсіку батареї. Зняти кришку і, дотримуючись зазначеної полярності, встановити дві батарейки АА, після чого закрити відсік батареї і відкрити нижню захисну кришку приладу.

Взяти в руку прилад за зовнішнє металеве кільце і притиснути металеві зубчики до голови або тіла. І тут почне працювати лазерний промінь.

Для режиму вібрації необхідно натиснути та утримувати протягом 2 секунд кнопку (ON/OFF). Вібрація буде слабкою. Для переходу до потужної вібрації, потрібно ще раз уривчасто натиснути кнопку (ON/OFF). Після закінчення процедури масажу необхідно натиснути та утримувати протягом 2 секунд кнопку (УВІМК/ВИМК). Після цього закрити нижню кришку приладу.

 

У процесі виготовлення приладу використовуються лише спеціальні нешкідливі матеріали, які не містять нітролаків та інших шкідливих речовин. Масажні зубчики пристрою виготовлені з тривалентного хрому, який за своїми характеристиками близький до срібла і має прекрасні бактерицидні властивості.

 

У комплект входить:

 • прилад;
 • інструкція;
 • гарантійний талон;
 • сертифікат якості;
 • портативний захисний футляр;
 • батареї живлення АА (2 шт.)

 

Потужність: 3,5 Вт

 

Маса: 165 г

 

Габарити: 9,5 см – 9,05 см – 5,35 см

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Багатофункціональний масажер TQ-Z06 Тяньші (Ішоукан)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися:

(4 голосов, оценка:голосів, оцінка: 3,50 изз 5)