ЕНЕРГIЯ ЛIТА: як зберегти здоров’я у спекотну пору

Аби бути здоровим, треба хотіти цього, а щоби хотіти цього, необхідно бути здоровим, треба хотіти цього, а щоби хотіти цього, необхідно нарешті усвідомити, що ми господарі свого здоров’я. Сучасна медицина працює з хворими, бо ніхто зі здорових людей до лікарів не звертається. Але ми говоритимемо про здорових людей і про те, як їх здоров’я зберегти.

Східні цілителі століттями спостерігали за тим, як змінюється самопочуття людини залежно від пори року, і звели всі свої спостереження в систему п’яти першоелементів У-сін. Згідно з концепцією У-сін, п’ять стихій — вода, дерево, вогонь, земля і метал — це не що інше, як Їнь та Ян у різних своїх проявах. Кожен елемент відповідає певному сезону, певному життєвому етапу.

Попереду літо — спекотна пора, коли світлий час доби сягає максимальної тривалості. Дерева покриваються листям, квіти розпускаються. Повсюди рух. Люди, тварини, комахи та птахи переживають фазу максимальної активності. На зміну зростанню приходить трансформація, спонтанність… Словом, усе вказує на вплив стихії вогню.

Влітку ми дбатимемо про серце і тонкий кишківник. Функції саме цих двох органів домінують у стихії вогню. Серце — це насос, який качає кров і транспортує її магістральними судинами. Серце — це базис життя. Керує свідомістю та мисленням. А ще меридіан серця відповідає за ендокринну систему. За наші надниркові залози, за щитоподібну залозу.

У спекотну пору важливо мінералізувати, зміцнити серце і судини. Адже йдеться не лише про серцевий м’яз, а про всю артеріальну систему. Що для цього потрібно?

Спершу треба налагодити харчування, додати до свого раціону різні мікроелементи. Їх ми можемо отримати з дієтичних добавок компанії «Тієнс». Вони діють на рівні клітини, допомагають організмові власними силами відновити втрачену гармонію.

Серцю потрібні кальцієві продукти, чай «Тієнс», концентрований сік «Тієнс Дате», «Цілющі капсули». Добре впливають на серце капсули «Холікан». Ця дієтична добавка містить ресвератрол — природну сполуку з екстракту виноградних кісточок. Він нормалізує рівень ліпідів, знижує в’язкість крові та рівень кров’яного тиску, покращуючи вільний кровотік у судинах. Також серцю допомагають Капсули з міцелієм кордіцепса. Основою дієтичної добавки є міцелій китайського гриба кордіцепса. Це природний антибіотик, який активує кровотворення. Кордіцепс підвищує витривалість, знижує сприйнятливість організму до інфекцій, зміцнює імунітет, підтримує роботу легенів і нирок.

Не забуваємо користуватися оздоровчими приладами «Тієнс». Багатофункціональний масажер, наприклад, потрібен для відновлення балансу енергії. Він допомагає стимулювати кровообіг, стабілізувати артеріальний тиск, полегшити біль, зняти втому і стрес. А масажер для покращення циркуляції крові компанії «Тієнс» зміцнює імунітет, насичує організм киснем, активізує рух енергії ци та крові у тілі.

Серце вважається органом гарячим, тому що постійно пропускає через себе найгарячішу біологічну рідину — кров. Паралельний серцю орган — тонкий кишківник. Він розділяє рідини в тілі на «чисті» — ті, що потрапляють у селезінку, — і «замутнені» — ті, що потрапляють у товсту кишку, відводячи від серця шкідливі речовини. Що ж треба тонкому кишківнику? По-перше, дієтична добавка «Дайджест Натурал». Вона покращить травлення, оздоровить шлунковий тракт, очистить товстий кишківник від токсичних речовин. Має антибактеріальний та протизапальний ефект. «Дайджест Натурал» створює ідеальне живильне середовище для нормальної мікрофлори кишківника. Корисними будуть також жувальні таблетки TIENS Multi-Fiber з вітаміном D3. По суті, це суміш розчинних і нерозчинних харчових волокон рослинного походження, які позитивно впливають на травлення. Наостанок — Сироп з фруктозану. Незамінний для шлунково-кишкового тракту продукт. Це натуральна дієтична добавка з концентрованими фруктоолігосахаридами, які вважаються одним з найкращих пребіотиків.

Треба пити безпечну воду і їсти тільки чисті продукти. Для цього компанія «Тієнс» розробила Ультрафільтраційний водоочисник. Побудований за технологією п’ятиступеневої фільтрації, він гарантує чистоту і безпеку води у домі. Також ми маємо спеціальний Очисник для овочів і фруктів, який знищує у харчових продуктах бактерії, фармацевтичні сполуки, залишки пестицидів і гормонів.

Дуже важливо вживати дієтичні добавки вагітним жінкам. Їм потрібні кальцієві продукти, Капсули спіруліни, Капсули з цинком, концентрований сік «ТІЄНС ДАТЕ». Ці дієтичні добавки будуть підтримувати здоров’я мами та дитини. До речі, продукція «Тієнс» буде актуальною і для жінок після пологів, адже дитина отримує повноцінне харчування з молоком матері. Якщо малюк на штучному вигодовуванні, дієтичні добавки можна додавати в дитяче харчування.

Усім відомо, що малечі для росту та розвитку потрібен кальцій. Дітям можна давати Порошок з високим вмістом кальцію (покращена формула). Крім власне кальцію, він містить пребіотик інулін, рибний колаген вітаміни К2 і D3. У малюків часто виникають проблеми з кишківником, тому їм потрібен «Дайджест Натурал». Це дуже важливо, бо імунітет дитини залежить від стану її кишківника.

Хочете бути квітучими, усміхненими та завжди у хорошому настрої? Займайтеся своїм здоров’ям, поки хвороба ще не настала. Особливо влітку, адже це сезон високого жару, підвищеної втрати енергії і пришвидшеного обміну речовин. Спеціалісти компанії «Тієнс» підібрали базовий набір продукції, який сприяє здоровому функціонуванню організму людини влітку. Вживайте розумно і безпечного вам літа.

Автор: Валентина Радченко, БЛ

Поділитися:

(Пока никто не оценилПоки ніхто не оцінив)