Діагностика

Комп’ютерна діагностика на апаратно-програмному комплексі «Intera-DiaCor»

Інформаційно-консультаційний центр «Тибет» пропонує вам пройти діагностику на апаратно-програмному комплексі «Intera-DiaCor».

диагностика на аппаратно-программном комплексе «Intera-DiaCor» фото
З його допомогою діагностуються всі органи і системи протягом години. Це практично замінює відвідування хворими 12 лікарів. При цьому економляться не тільки час, але і гроші.

Апарат «Intera-DiaCor» визначає інфекції, віруси, токсичні навантаження і причини захворювань наступних систем:

  • опорно-рухового апарату;
  • серцево-судинних;
  • онкології, урології, гінекології;
  • шлунково-кишковий тракт;
  • шкірних захворювань.

При цьому апарат визначає ступінь пошкодження органів токсичним навантаженням різного походження: паразитарної, бактеріальної, вірусної, хімічної ендогенної (внутрішньої) або екзогенної (зовнішньої).

Діагностика на апараті «Intera-DiaCor» дозволяє не тільки знайти проблему в організмі і ступінь ураження органу, а й визначити ефективність лікування шляхом індивідуального підбору необхідних лікувальних препаратів і їх дозувань.

Одним з переваг діагностики «Intera-DiaCor» є те, що в ній об’єднані підходи альтернативної (тибетської, китайської) та академічної медицини. Це допомагає визначити першопричину захворювання і підвищує ефективність у виборі засобів лікування і профілактики різних захворювань.

Определение причины заболевания фото Определение причины заболевания, средств лечения фото

Як це працює?

В організмі людини є біологічно активні точки, які мають більш високу електропровідність, ніж решта поверхні шкіри. Найбільш інформативні з них розташовані на долонях, підошвах ніг і на шкірі чола. Показники електропровідності цих точок у здорової людини незмінні. Якщо ж апарат виявляє зміни, то це вказує на ті, чи інші проблеми зі здоров’ям або ж на схильність людини до певних захворювань.

Пройти діагностику можна в м.Києві та інших регіонах (містах, селах) України

Виїзд лікаря-діагноста в регіони України можливий за наявності не менше 10 осіб, які бажають пройти діагностику, в даному населеному пункті.

Попередній запис на діагностику за телефоном: 050 567-85-07.

Тривалість діагностики з консультацією лікаря і призначенням лікування – від 40хв. до 1 год.

Вартість діагностики – 350 грн.

Поділитися:

(28 голосов, оценка:голосів, оцінка: 3,71 изз 5)